Комфортний парк у Новолуганському

Комфортний парк у Новолуганському

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 184
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,31
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 57,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,31

Локація
с. Новолуганське

Дати реалізації
Березень – червень 2021

Бюджет
53 700 грн

Про що цей проєкт?
Жителі селища незадоволені станом паркової зони, парк в поганому стані: немає місць для сидіння – всі лавки в парку зламані через військові дії та дії мародерів.

Мета проєкту – створити комфортне мiсце вiдпочинку в селищi Новолуганське, щоб збільшити  згуртованість громади, покращити фiзичне та психологiчне здоров'я громадян шляхом спiльної роботи мiсцевих жителiв та мiсцевої влади над інфраструктурою парку.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо закупити 10 лавок, а також провести суботник, пікнік та різноманітні заходи для дітей і дорослих на території парку, а саме: спортивні ігри, концерти, футбольні матчі, розважальні заходи для дітей.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні очікуємо, що населення стане більш згуртованим під час спільної праці, зменшиться ризик мародерства за рахунок великої кількості залучених, підвищиться рівень задоволення життям у місцевого населення, адже стане більше місць для проведення дозвілля.

На глобальному рівні зросте довіра місцевої влади до нашої ініціативної групи та з'явиться перспектива співпрацювати й надалі та реалізовувати нові проєкти, в тому числі в інших селах.

Що буде далі?
Лавки будуть передані на баланс сільської ради і сільська рада підтримуватиме їх у належному стані. На території парку постійно проводитимуть спортивні заходи, концерти, розважальні заходи для дітей молодшого віку, футбольні матчі, баскетбольні ігри.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 184 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,31 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 57,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,31

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту