Медіатека у твоєму селищі

Медіатека у твоєму селищі

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 146
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,84
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,34

Локація
с. Ласточкине

Дати реалізації
Березень – квітень 2021

Бюджет
52 380 грн

Про що цей проєкт?
На основі опитування та дослідження декількох років, ми зрозуміли, що головна проблема громади – це відсутність дозвілля дітей та молоді.

Медіатека стане безкоштовним сучасним центром нового типу дозвілля з використанням різноманітних ресурсів: інтернет, електронні книги, е-бази даних. Основна її особливість – багатофункціональність: можливість навчатися самостійно чи в групі, освоєння нових комп'ютерних програм, кінопокази та обговорення фільмів, гуртки для людей різного віку.

Наша мета – організувати альтернативне якісне неформальне навчання та якісне дозвілля різних вікових груп.

Що плануємо робити?
1. Відкриття Медіатеки
2. Дискусія «Як людині витрачати вільний час»
3. Вечір української пісні (гурт «Дівчата»)
4. Покази кінофільмів (щосуботи)
5. Майстер-клас із декупажу 
6. Гурток дозвілля – година настільних ігор, руханка
7. Майстер-клас з мішковини та декупажних квітів
8. Вечір поезії (гурт «Весняні Ластівки»)
9. Психологічна година «За моїм хотінням»
10. Вечір дитячих пісень (гурт «Золоте джерельце»)
11. Майстер-клас до Великодня, розпис крашанок
12. Вечір української пісні (гурт «Дівчата»)
13. Тематична виставка до Великодня

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні створення Медіатеки задовольнить потреби і дітей і дорослих у відпочинку, в розвитку, самореалізації та творчості. У громади буде місце, де можна буде використовувати інтернет та вчитись онлайн. Це все буде безкоштовно. 

На глобальному рівні існування Медіатеки дасть можливість масштабувати та продовжити діяльність у сфері освіти громадян, пошуку фінансової підтримки, залученні партнерів та створенні нових творчих кімнат.

Що буде далі?
Медіатека працюватиме і після завершення проєкту. Усі зможуть спілкуватися та проводити з користю свій вільний час: навчатися, працювати, користуватися ноутбуком. Також плануємо залучати місцевий бізнес для закупки матеріалів для майстер-класів, залучення тренерів різних організацій.

Плануємо додатково опитувати учасників після конкурсу, аби зрозуміти, як на них вплинув проєкт.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 146 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,84 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,34

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту