Роботи у фізиці

Роботи у фізиці

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 125
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,57
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,07

Локація
м. Краматорськ

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
40 438 грн
 

Про що цей проєкт?
Проєкт покликаний показати, що фізика – не застара наука, що люди зараз живуть та користуються усіма законами фізики.

Мета нашого проєкту – зробити фізику зрозумілою, цікавою, сучасною не тільки для дітей, але й для дорослих, залучити дітей до навчання дорослих завдяки новітнім освітнім технологіям, продемонструвати практичність фізики як науки у повсякденному житті.

Що плануємо робити?
Плануємо розробити п’ять лабораторних робіт для десятих класів, які складатимуться з таких кроків:
1) Розробка лабораторних робіт
2) Вивчення програмного забезпечення
3) Написання програми для лабораторних робіт
4) Підготовка обладнання для лабораторних робіт
5) Проведення лабораторних робіт
6) Зйомка
7) Поширення відео

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проведення лабораторного робототехнічного практикуму дозволить підвищити зацікавленість, рівень знань та навичок школярів і батьків стосовно практичного застосування законів фізики. 

На глобальному рівні реалізація проєкту сприятиме залученню не тільки учнів нашої школи, але й інших шкіл м. Краматорськ.

Що буде далі?
Розроблений практикум використовуватиметься для навчання школярів старших класів ЗОШ №3. Окрім цього розроблятимемо практикум для учнів 7, 8 та 9 класів. Продовжуватимемо залучати батьків до навчального процесу та реалізації освітніх проектів на рівні школи і не тільки.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 125 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 1,57 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 43,07

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту