Спорт в народ!

Спорт в народ!

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1032
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 12,98
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,98

Локація
с. Дружба

Дати реалізації
Березень – червень 2021

Бюджет
42 000 грн

Про що цей проєкт?
Зараз в селищі Дружба не встановлено спортивного майданчика, де мешканці різних вікових категорій могли би займатись спортом безкоштовно. Відсутнє спортивне обладнання для зміцнення всіх груп м’язів та тренажерів, якими могли би користуватися всі бажаючі незалежно від віку.

Мета цього проєкту – облаштувати екологічний майданчик в селищі Дружба шляхом встановлення вуличних тренажерів із залученням мешканців громади, популяризація та пропагування здорового способу життя серед мешканців.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо придбати та встановити елементи вуличного тренажерного обладнання, лавки зі спинками та урни. Урочисте відкриття проєкту буде приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт створить умови для повноцінного фізичного розвитку дітей, молоді та дорослих, покращить імідж громади та селища.

Що буде далі?
Облаштування спортивного майданчика з вуличними тренажерами сприятиме залученню мешканців до спорту та популяризації здорового способу життя.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1032 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 12,98 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,98

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту