Театротерапія

Театротерапія

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 241
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,03
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,53

Локація
м. Слов’янськ

Дати реалізації
Березень – травень 2021

Бюджет
41 460 грн

Про що цей проєкт?
Діти на сході України піддаються різним стресорам, які негативно впливають на їхнє здоров'я та розвиток. Стресори можна розділити на загальні – це ті, які впливають на всіх дітей в світі, та регіональні – які існують конкретно в Донецькій області.

Мета цього проєкту – створити творчий простір «Театротерапія», де діти зможуть розвинути навички театрального мистецтва, пройти курс з театротерапії, взяти участь у театральній виставі та покращити свій психофізичний та емоційний стан.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити заняття з театротерапії, репетиції вистав, перформансів, інсталяцій, прем’єрні покази, а також створити відео. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні у дітей формуватиметься адекватна самооцінка, не формуватиметься споживчий характер «мені всі винні», буде підтримка та кооперація з іншими дітьми, знижуватиметься число самотніх дітей.

На глобальному рівні – реклама проєкту на рівні області та міст України. Приклад для інших міст України створювати такі театральні простори.

Що буде далі?
Заняття з театротерапії проводитимуться надалі, це проєкт на постійній основі. Ми залучатимемо нових учасників для подальшого розвитку проєкту. Ми запровадимо нові напрями арт-терапії. Усі речі, що будуть придбані за кошти Британської Ради залишаться на балансі громадської організації «Студентський театр 7-й Поверх».

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 241 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,03 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 42,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,53

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту