Шкіряна майстерня

Шкіряна майстерня

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 418
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,26
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,26

Локація
м. Краматорськ

Дати реалізації
2021 рік

Бюджет
45 070 грн

Про що цей проєкт?
Зараз не вистачає навчальних проєктів, до котрих можна залучити людей з інвалідністю та молодь із малозабезпечених родин. У нашої команди є досвід проведення майстер-класів для людей з різними потребами та різних вікових категорій. Натомість не вистачає коштів на придбання інструментів та обладнання.

Мета цього проєкту –  за допомогою курсів шкіряного ремесла створити умови для молоді віком 10–16 років інклюзивної групи міста Краматорськ, а саме: молодих людей з малозабезпечених сімей, людей з інвалідністю, що пересуваються на візках, людей з вадами слуху, дітей-сирот. Проєкт допоможе їм отримати навички роботи зі шкірою і разом з учнями втілити соціальний проєкт «Зроби та подаруй».

Що плануємо робити?
Плануємо реалізувати цей проєкт протягом шести місяців. Ми розробили уроки програми, в межах якої зберемо групу з п’ятдесяти учнів. Також буде випускний – відкрита загальна зустріч на площі міста, якою ми завершимо проєкт. Тут будуть присутні батьки, друзі, знайомі та всі бажаючі. На цій зустрічі випускники зможуть провести майстер-клас для гостей та показати свої роботи. Окрім цього проведемо онлайн-виставку, яку зможуть відвідати не тільки жителі міста Краматорськ, а всі бажаючі. На виставці ми продемонструємо процес та результат роботи наших учнів, а також реалізацію внутрішнього соціального проєкту «Зроби та подаруй». 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні п’ятдесят людей отримають навички та вміння працювати зі шкірою, можливо для когось це стане хобі чи гарною нагодою відкрити свою справу. Кожна група виготовить 200 подарунків для дітей з інтернатів нашої області.

На глобальному рівні ми очікуємо, що «Шкіряна майстерня» – це лише перша частина великого проєкту «Шлях майстра». Плануємо проводити серії занять, де майстри з різних сфер передаватимуть свої знання та навички. Ми хочемо створити осередок активної молоді, яка братиме активну участь в житті міста, області та країни. 

Що буде далі?
Все обладнання та інструменти залишаться на балансі ГО «Оазис» та буде використовуватись для втілення проєктів соціальної дії. Наша команда має наміри проводити курси та майстер-класи в сусідніх містах: Слов'янську та Дружківці. Наступного року ми плануємо внести наші курси в бюджет обласного та міського рівня, що дасть нашому проєкту сталість.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 418 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 5,26 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 59,26

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту