Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Comfort Town для жителів села Привілля

Comfort Town для жителів села Привілля

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 681

Локація
с. Привілля

Дати реалізації
Травень – червень 2021

Бюджет
46 138 грн

Про що цей проєкт?
Зараз більша частина жителів перенасичена негативною інформацією, перебувають у депресивному стані, зневірені у можливих позитивних змінах у громаді та країні. Тому ми хочемо створити простір під відкритим небом «Comfort Town» для безпечного культурного дозвілля та відпочинку. 

Мета проєкту – налагодити доброзичливі стосунки між мешканцями села шляхом створення облаштованого простору під відкритим небом для проведення заходів сімейного відпочинку, які сприятимуть згуртованості, соціалізації та культурному розвитку.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо встановити вуличну сцену, дві альтанки, один місток та фотозону. Також проведемо відкриття «Comfort Town» для жителів села та запрошених гостей.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні цей захід допоможе покращити стосунки між мешканцями, у селі буде створена зона сімейного відпочинку та культурного дозвілля жителів.

На глобальному рівні проєкт сприятиме підвищенню рівня згуртованості громади, посиленню вже існуючих зв’язків та сталому веденню суспільного діалогу, пошуку, генерації та декларуванню спільних цінностей. 

Що буде далі?
Після завершення проєкту ми плануємо проводити заходи під відкритим небом у період «весна-осінь» для громади села Привілля та гостей.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 681

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту