Велоклуб «Fire Wheels»

Велоклуб «Fire Wheels»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 752
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,46
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 47,46

Локація
м. Родинське

Дати реалізації
Квітень – червень 2021

Бюджет
45 347 грн

Про що цей проєкт?
Проблема полягає в тому, що діти не знають правил дорожнього руху під час їзди на велосипеді, що призводить до травм, створення аварійних та конфліктних ситуацій серед велокористувачів та водіїв інших транспортних засобів, та навіть пішоходів. 

Створення постійно діючого клубу «Fire Wheels (вогняні колеса)» на базі Родинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 для учнів 5-11 класів покращить безпеку їзди школярів дорогами міста та розвиток культури велосипедного руху.

Що плануємо робити?
Плануємо закупити обладнання для велоклубу та облаштувати його. Серед іншого відбудеться відкриття велоклубу «Fire Wheels» на території школи, в межах якого плануються такі заходи:

- виступи партнерів, спортсменів,творчих колективів міста та ОТГ
- вело-шоу від спортсменів-любителів, спортсменів-професіоналів в велоспорті
- квест локаціями з теми «Велоспорт», на одній з локацій запис учнів до велоклубу
- зйомки відео для міського та шкільного телебачення
- нагородження переможців та учасників квесту, закриття заходу

Надалі у планах щотижневі дворазові збори велоклубу в школі та проведення символічного велозаїзду.

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт дасть можливість дітям шкільного віку вчити правила дорожнього руху під час їзди на велосипеді, застосовувати їх на практиці, навчатися їзді на велосипеді, зменшить випадки дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, збільшить кількість користувачів велосипедів, що сприятиме покращенню екологічного стану в місті та сприятиме здоровому способу життя дітей.

Що буде далі?
Ми будемо залучати учнів через класних керівників, батьків та проведення спортивних заходів в місті, створимо YouTube-канал та сторінку/групу в соціальних мережах для популяризації велоклубу, залучення відвідувачів й спілкування з однодумцями.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 752 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,46 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 38,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 47,46

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту