Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Простір «Без_Стін»

Простір «Без_Стін»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2385

Локація
м. Костянтинівка

Дати реалізації
Лютий – липень 2021

Бюджет
44 250 грн

Про що цей проєкт?
Ідея полягає у створенні простору «Без_Стін», який розташується на вулиці, де учні та вихователі дитячих садків й інклюзивно-ресурсного центру зможуть проводити навчальні заняття. Молодь, члени та членкині громадських організації та мешканці мікрорайону зустрічатимуться для спілкування, вихованці вірменської діаспори та гуртків – для власних зустрічей, а батьки –  для очікування дітей та спілкування з ними. Свої тематичні зустрічі зможуть проводити й інші мешканці громади.

Відповідно, метою проєкту є підвищення рівня згуртованості мешканців громади та формування в громаді таких цінностей як здоров’я, екологічність і сталий розвиток, шляхом створення відкритого простору для спілкування та навчання.

Що плануємо робити?
Плануємо закупити необхідне для створення нового простору, його озеленення та освітлення. Після облаштування та відкриття простору «Без_Стін» заплановано такі заходи:
1) Тренінг «Глобальні цілі тисячоліття»
2) Майстер-клас соціального підприємництва «ЕкоВарня» із сортування сміття та виготовлення екологічної канцелярії з макулатури
3) Зустрічі «Без галстуків»
4) Тренінг «Миробудування та соціальне згуртування громади»
5) Тематичні зустрічі

Чого плануємо досягти?
Створення простору «Без_Стін» вирішує питання мобільності, інклюзії, екологічності, сталого розвитку, енергозбереження та соціального згуртування. Ми розуміємо, що можемо забезпечити інклюзивність та роботу простору з 8.00 до 18.00 щодня. Це підвищить рівень толерантності та соціальної згуртованості серед мешканців громади, а також соціальної активності.

Що буде далі?
Основні компоненти простору будуть підтримуватися силами колективу навчального закладу, оскільки простір буде поставлено на баланс навчального закладу.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2385

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту