Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Назустріч з перших днів життя»

«Назустріч з перших днів життя»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 160

Локація
м. Родинське

Дати реалізації
Лютий – травень 2021

Бюджет
47 100 грн

Про що цей проєкт?
Багато родин, втративши роботу, не мають матеріальної можливості навіть для придбання дитячої одежі та білизни для пологового будинку. За статистикою, у Покровському перинатальному центрі щомісячно народжується близько 120 дітей, 40% дітей – це діти переселенців, матерів-одиначок, малозабезпечених та тих, що опинилися у тяжких життєвих обставинах.

В межах цього проєкту ми пропонуємо створити осередок на базі Родинського молодіжного центру, де волонтери будуть шити дитячий одяг та пелюшки для дітей соціально-незахищених категорій.

Що плануємо робити?
1) Проінформуємо громаду м. Родинського та м. Покровська про потребу матеріального забезпечення комплектами новонароджених жінок соціально-незахищених категорій
2) Зберемо команду волонтерів для пошиття комплектів дитячого одягу серед молоді громади
3) Облаштуємо волонтерський осередок на базі Родинського молодіжного центру та забезпечимо його обладнанням, аби виготовити комплекти для перинатального центру

Чого плануємо досягти?
Цей проєкт покращить матеріальне становище породіль соціально-незахищених категорій Покровського району, зверне увагу місцевої влади до потреб таких категорій породіль, приверне увагу громади щодо включення у волонтерську діяльність, що буде сприяти формуванню у молодого покоління почуття громадянської свідомості, співчуття, а також розвитку волонтерського руху в громаді.

Що буде далі?
Створений волонтерський осередок продовжуватиме свою роботу та буде активно брати участь у благодійних акціях, проєктах соціальної дії, фестивалях тощо.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 160

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту