Зона спорту замість звалища

Зона спорту замість звалища

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2377
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 29,90
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 80,40

Локація
м. Часів Яр

Дати реалізації
Лютий – червень 2021

Бюджет
51 860 грн

Про що цей проєкт?
Мікрорайон Східний – найбільш густонаселений район міста, в якому проживають близько чотирьох тисяч осіб, з яких 1500 – підлітки та молодь. В цей час на території мікрорайону немає жодного спортивного майданчика та наявні значні території завалені різними відходами та сміттям. 

Створення спортивного майданчика з тренажерами на території розчищеного звалища будівельних відходів дало би змогу зацікавленим мешканцям мікрорайону займатися спортом та привернуло увагу підлітків та молоді, адже слугувало би місцем зустрічей, знайомств, спілкування, а в подальшому й місцем проведення неофіційних змагань.

Що плануємо робити?
1) Прибрати будівельне сміття
2) Придбати тренажери та необхідні матеріали
3) Облаштувати спортивний майданчик
4) Провести благоустрій території після проведених робіт
5) Урочисто відкритти зону спорту

Чого плануємо досягти?
Проєкт залучить всіх охочих мешканців міста до активних дій, спрямованих на покращення інфраструктури та комфорту у місті. Реалізований проєкт у окремому мікрорайоні слугуватиме прикладом та генератором дій та ідей для всього міста. Нові знання, досвід та знайомства, отримані в ході просування проєкту, надихнуть зацікавлених у розбудові та поліпшення рідного міста мешканців до особистої реалізації інших проєктів-грантів.

Що буде далі?
Після реалізації проєкту тренажери буде передано на баланс КП Виробниче ремонтно-житлове підприємство міста Часів Яра. Подальше утримання, обслуговування та ремонт спортивної зони проводитиметься за рахунок коштів місцевого бюджету.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2377 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 29,90 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 50,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 80,40

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту