«Смартофан» (Smart-о-fun)

«Смартофан» (Smart-о-fun)

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 519
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,53
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,03

Локація
Білозерська ОТГ

Дати реалізації
Листопад 2020 – липень 2021

Бюджет
44 300 грн

Про що цей проєкт?
Місто Білозерське – це невеличке затишне шахтарське містечко. Однією із найбільших проблем Білозерської ОТГ є низький рівень культурного розвитку дітей та молоді. Адже дітям, а особливо підліткам, немає чим зайнятися у вільний час. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми ми вважаємо створення науково-розважального середовища «Смартофан».

Саме тут діти зможуть відвідати цікаві тренінги, поспілкуватися одне з одним, провести час за розвивальними іграми, згуртуватися навколо спільної ідеї, обговорити питання, що їх турбують наразі та отримати можливість долучитися до  дослідницької роботи завдяки сучасним грально-дослідницьким наборам.

Що плануємо робити?
1) Створити спільноту «Смартофанери» в соціальній мережі Facebook, на ресурсі Padlet
2) Провести offline-флешмоб на підтримку проєктної діяльності «Fun-fun! Smart_o_fun»
3) Облаштуваnb науково-розважальну лабораторію «Смартофан»
4) Провести творчу майстерню «КилимOk»
5) Влаштувати дизайн-студію «Smart Tree»
6) Провести тематичні грально-розважальні посиденьки «В колі смартофанерів»
7) Провести урочисте відкриття «Смартофан» (Smart-о-fun) – територія веселих винахідників

Чого плануємо досягти?
Створення науково-розважальної лабораторії «Смартофан» сприятиме розвитку ключових навчальних компетенцій сучасних школярів. Цей проєкт стане унікальною можливістю розкрити науковий і творчий потенціал дітей міста Білозерське.

Що буде далі?
Територія «Смартофан» – це довготривалий проєкт, який не залежить від подальшого фінансування. В подальшому цей навчально-розважальний простір буде функціонувати на базі загальноосвітньої школи №14, де не тільки її учні, а й учні інших шкіл міста зможуть цікаво та з користю проводити вільний час.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 519 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,53 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 53,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,03

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту