Будинок творчості «Вілла Закітне»

Будинок творчості «Вілла Закітне»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 65
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,82
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,82

Локація
с. Закітне

Дати реалізації
Квітень 2021

Бюджет
62 000 грн

Про що цей проєкт?
У с. Закітне зруйновано Будинок культури, зачинена середня школа, відсутні працюючі підприємства, крім магазину.

Ми пропонуємо створити умови для навчання гончарній справі туристів, школярів та населення. «Вілла Закітне» стане осередком виробництва кераміки та навчання гончарній справі.

Що плануємо робити?
Ми підготуємо приміщення та розмістимо необхідне обладнання, доставимо розхідні матеріали. Після цього ми проведемо майстер-класи та тренінги (орієнтовна періодичність – 1 раз на тиждень. Кількість учасників – до 20 людей.

Усі майстер-класи відбуватимуться у будинку творчості «Вілла Закітне», забезпечувати весь процес будуть члени ГО «Вілла Закітне».

Чого плануємо досягти?
Проєкт сформує у школярів та молоді початкові навички гончарної справи та дозволить їм професійно зростати у подальшому. Крім того, проєкт стане внеском у розвиток гончарної промисловості в цілому.

Що буде далі?
Надалі плануємо продовжувати процес навчання.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 65 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,82 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 37,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,82

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту