Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Футбол об’єднує громаду»

«Футбол об’єднує громаду»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 306

Локація
с. Старий Майдан

Дати реалізації
Вересень – листопад 2021 року
 

Загальний бюджет проєкту
53 840 грн

Про що цей проєкт?
Село Старий Майдан має давні футбольні традиції. Попри це, в селі немає спортзалу. В 2020 році громада побудувала спортивне поле зі штучним покриттям, але територія навколо нього ще не впорядкована. До того ж, молоді люди ведуть малорухливий спосіб життя.

Мета проєкту – облаштувати літній навіс поблизу футбольного поля та організувати футбольний фестиваль, налагодити ефективну співпрацю влади, місцевого бізнесу, громадян, щоб залучити дітей та молодь до здорового способу життя, популяризації футболу.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести толоку для встановлення навісу, а також майстер-класи з гри у футбол для дітей різних вікових груп і футбольний фестиваль «Футбол об’єднує громаду».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт сприятиме позитивним соціальним змінам в громаді, покращить загальний рівень благоустрою села Старий Майдан, розширить можливості для оздоровлення всіх зацікавлених сторін та забезпечить умови для професійного розвитку у спорті.

На глобальному рівні проєкт забезпечить досягнення цілей сталого розвитку.

Що буде далі?
Проєкт розрахований на тривале використання навісу з трибунами для глядачів та місцями для переодягання спортсменів, також на залучення до спорту та формування навичок здорового способу життя. Спортивний майданчик із влаштованим міні-футбольним полем знаходиться на балансі місцевої школи, тому підтримання порядку біля нього та навісу забезпечать робітники закладу освіти.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 306

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту