Фізична реабілітація в інклюзивно-ресурсному центрі

Фізична реабілітація в інклюзивно-ресурсному центрі

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2287
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 27,77
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 70,77

Локація
смт Любар

Дати реалізації
Вересень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
45 500 грн

Про що цей проєкт?
Діти з особливими освітніми потребами потребують якомога більш ранньої реабілітації та допомоги в розвитку сенсомоторних функцій. А сім’ям дітей потрібна психологічна та педагогічна підтримка, навчання корекційним прийомам для створення розвиваючого середовища в домашніх умовах. Одним із інноваційних немедикаментозних методів допомоги таким дітям є реабілітаційна кімната.

Мета цього проєкту – створення міні-реабілітаційного центру для дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивно-ресурсному центрі Любарської селищної ради задля поліпшення соціальної та фізичної адаптації дітей, підвищення якості життя.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести ряд заходів, а саме:
– Корекційні заняття з дітьми у присутності батьків;
– Майстер-клас для педагогів інклюзивних освітніх закладів;
– Тренінг для батьків;
– Зустріч із лікарями;
– Проведення змагань між сім'ями з дітьми із особливостями фізичного розвитку.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе у створенні умов для проведення комплексної оцінки вчителем-реабілітологом, фізичної реабілітації, надання корекційно-розвиваючих послуг.

На глобальномурівні – включення дітей з особливими освітніми потребами в суспільство як повноцінних членів, відповідальність суспільства за інтеграцію, поширення досвіду в інші ОТГ.

Що буде далі?
Вплив проєкту передбачає постійне надання послуг дітям, популяризацію здоров'я, зберігаючих навичок серед дітей та в сім'ях, втілення кращих індексів інклюзії.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 2287 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 27,77 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 70,77

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту