Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Сімейний комфортний відпочинок»

«Сімейний комфортний відпочинок»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 157

Локація
с. Стрибіж

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
49 450 грн

Про що цей проєкт?

Пандемія COVID-19 та карантинні обмеження негативно вплинули на психологічно-емоційний стан жителів громади, у них знизилась мотивація до активного відпочинку та дозвілля. В нашому селі майже відсутні місця, де мешканці села та гості можуть проводити час на свіжому повітрі недалеко від своїх домівок в безпечному, екологічному та гарному середовищі.

Мета цього проєкту – створити на ставку зону для масового культурного відпочинку та спілкування мешканців.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести тренінг для згуртування та активації громадян, а також урочисте відкриття створеної зони відпочинку. Це буде сімейний захід, де всі бажаючі, діти, батьки зможуть залишити на спеціально облаштованій дошці кольоровий відбиток руки, який буде розміщено всередині альтанки на згадку, а ввечері відбудеться культурне свято з дискотекою.

Чого плануємо досягти?
Проєкт стане поштовхом для мешканців з проведення спільних заходів та буде платформою для спілкування та згуртування громад. Результатом проєкту матимуть змогу користуватися всі бажаючі жителі громади. Покращиться атмосфера, стан здоров’я, емоційний та психологічний стан мешканців, знизиться рівень конфліктності, правопорушень.

Що буде далі?
Після завершення проєкту територія буде закріплена за відділом благоустрою Курненської територіальної громади. Ініціативна команда громади слідкуватиме за порядком та подальшим розвитком паркової зони, а саме: планується встановлення альтанок, гойдалки та дитячого майданчика.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 157

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту