Молодіжний простір KOROSTEN

Молодіжний простір KOROSTEN

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 60
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,73
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,73

Локація
м. Коростень

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
47 000 грн

Про що цей проєкт?
За результатами анкетування «Проблеми молоді очима молодих» ми з'ясували, що у вихідні старшокласники, студенти та працююча молодь проводять свій вільний час у кафе/ресторанах/барах, часто в небезпечному середовищі. Це з часом може призвести  до посилення асоціальних проявів в молодіжному середовищі, негармонічного (одностороннього) розвитку молоді, відсутності молодіжного руху. Але в той же час встановлено, що молодь м. Коростеня виявила бажання протягом 2021 року відвідати заходи спортивного та розважального спрямування, а також культурно-мистецькі і заходи неформальної освіти.

Мета цього проєкту – створити простір, де були би всі умови для організації всебічного розвитку, змістовного дозвілля для молоді, які могли би формувати якості та навички лідерства, комунікації, відповідальності за свої дії, проєктного менеджменту, командної роботи.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести щонайменше 36 різнопланових заходів для молоді (не менше двох щотижня) протягом вересня-грудня 2021 року. Форму і зміст заходів визначимо за допомогою анкетувань. Простір також можна буде відвідувати вільно.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт сприятиме розвитку молоді, її згуртованості, попередженню асоціальних проявів.

А створення молодими людьми ГО або сталих груп, об’єднаних спільним інтересом, сприятиме співпраці з ГО різних рівнів, розвитку волонтерства, що позитивно вплине на глобальний (всеукраїнський) молодіжний рух.

Що буде далі?
Молоді люди отримають місце для зборів, самостійного навчання, відпочинку та проведення заходів. Коростенським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» також буде забезпечуватись збереження матеріальних цінностей та проведення різнопланових заходів для молоді.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 60 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,73 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 36,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 36,73

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту