«Подаруй мені життя»

«Подаруй мені життя»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 65
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 42,29

Локація
Житомирська міська ТГ

Дати реалізації
Осінь 2021 року

Загальний бюджет проєкту
45 500 грн

Про що цей проєкт?
Однією з найбільших екологічних проблем нашої громади є зростання обсягів використаної електроніки та супутнього обладнання, серед яких особливу загрозу становлять відпрацьовані батарейки. У Житомирській міській територіальній громаді є контейнери для збору відпрацьованих батарейок у торговельних мережах, проте невідомо, куди в подальшому здають батарейки на переробку.

Тому мета проєкту – встановити бокси для збору відпрацьованих батарейок на базі адміністративних будівель Житомирської міської територіальної громади для збереження навколишнього природного середовища від токсичних відходів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо розробити інфографіку про негативний вплив на довкілля батарейок, провести розмови з молоддю та створити разом із мешканцями громади інтерактивну карту з пунктами прийому вторинної сировини. 

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт дасть змогу свідомим мешканцям Житомирської громади здавати батарейки для гарантованої переробки, підвищить довіру до місцевої влади.

На глобальному рівні реалізація проєкту допоможе зберегти навколишнє природне середовище від токсичних відходів для теперішнього та майбутніх поколінь. Проєкт буде гарною практикою для інших міст та громад України, які також шукають шляхи вирішення проблеми поводження з небезпечними відходами.

Що буде далі?
Ми продовжимо працювати над проєктом, підсилимо роботу з бізнесом. Плануємо розробити дорожню карту та показати свідомому бізнесу, куди можна відправляти відпрацьовані батарейки для подальшої переробки.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 65 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 0,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 42,29

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту