«Місто-Сад»

«Місто-Сад»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1209
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 14,68
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 56,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 70,68

Локація
м. Коростишів

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
46 000,50 грн

Про що цей проєкт?
У міста Коростишів немає ресурсів для постійного озеленення та покращення привабливості міста, і тому з кожним роком рослин по місту стає все менше. В той же час, молодь не зацікавлена у збереженні природи.

Мета цього проєкту – залучити молодь Коростишева до озеленення міста задля підвищення рівня їх екосвідомості, згуртованості та відповідальності.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо залучати дітей до висадки рослин у парку, робити екскурсії до теплиці, проводити майстер-класи, на яких навчимо дітей садівництву.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні наш проєкт може згуртувати громаду, залучити молодь до озеленення міста та покращити привабливість міста.

На глобальному рівні проєкт навчить дітей основам садівництва та догляду за рослинами, підвищить рівень екосвідомості молоді, покращить екологічну ситуацію.

Що буде далі?
Після завершення проєкту теплиця функціонуватиме на постійній основі, буде збільшено кількість заходів і, відповідно, залучених, згуртованих жителів громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1209 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 14,68 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 56,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 70,68

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту