Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Зупинка автобуса – засіб вираження громадської думки»

«Зупинка автобуса – засіб вираження громадської думки»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 165

Локація
с. Андріївка та с. Рудокопи

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
29 750 грн

Про що цей проєкт?
До школи та садочку у селі Андріївка діти з інших сіл приїжджають на шкільному автобусі. Але для них немає облаштованої зупинки: вони змушені проводити 15–30 хв на узбіччі дороги за будь-якої погоди щоранку. Крім того, всі діти після занять очікують на автобус в селі Андріївка, де зупинки з накриттям також немає. Така ситуація існує вже понад п’ять років.

Мета цього проєкту – встановити навіси в місцях зупинки шкільного автобуса з облаштованою виставковою зоною, щоб було комфортно та безпечно очікувати на шкільний автобус.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо встановити навіси на місцях зупинок, презентувати це для висвітлення в ЗМІ, а також розмістимо серію малюнків на тему «Бережімо наше спільне майно!».

Чого плануємо досягти?
Проєкт створить комфортні умови для очікування шкільного автобуса, за будь-якої погоди. На локальному рівні поліпшиться доступ учнів до права на безпеку, поліпшиться стан інфраструктури Андріївки та Рудокопів.

На глобальному рівні наблизяться до вирішення такі глобальні проблеми, як територіальна нерівність; обмежений доступ до прав; обмежений доступ до інформації; низька громадська активність.

Що буде далі?
Об’єкти створені в результаті проєкту використовуватимуть десятки років. Одразу після створення плануємо встановити урни, розбити клумби, підтримувати стан зупинок у відповідному стані. Розміщення тематичних учнівських робіт заплановано на рік, з перспективою продовження.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 165

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту