Зона емоційного розвантаження

Зона емоційного розвантаження

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 182
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,21
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,71

Локація
с. Курне

Дати реалізації
Вересень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
49 532 грн

Про що цей проєкт?
В селищі Курне мешкає 974 особи і немає жодного місця для відпочинку. Для матусь з дітьми немає місця для гуляння, в людей похилого віку відсутнє місце для спілкування, молоді немає де генерувати ідеї, спілкуватись, самореалізовуватись.

Мета проєкту – створити зону відпочинку для емоційного розвантаження, місце для генерування ідей, комунікацій для мешканців селища.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо закупити необхідні матеріали, провести толоку, а також тренінг «Ми – команда» для залучення місцевого населення.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні плануємо посилити згуртування місцевого населення, створити місце для спілкування, озеленити території зони відпочинку.

На глобальному рівні проєкт допоможе налагодити діалог влади з громадою та бізнесом. 

Що буде далі?
Проєкт багаторічний та буде постійно використовуватися для проведення заходів, свят та зустрічей, для дозвілля та відпочинку мешканців громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 182 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 2,21 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 43,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 45,71

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту