«Зелений трансформер»

«Зелений трансформер»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 363
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,41
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,91

Локація
с. Стара Котельня

Дати реалізації
Липень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
42 204 грн

Про що цей проєкт?
У селі Стара Котельня немає облаштованих місць на свіжому повітрі для комфортного відпочинку. Більше 20 років тому була така зелена зона в центрі, але нею давно не опікувались і зараз вона стоїть занедбана.

Мета цього проєкту – облаштувати територію на відкритому повітрі, щоб жителі та гості села могли якісно та комфортно відпочивати.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо закупити необхідні матеріали для облаштування території, провести толоку, пофарбувати фасад кінотеатру, а по завершенню провести захід на зеленій зоні.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні завдяки проєкту в селі буде безпечне та цілодобово доступне місце для відпочинку.

На глобальному рівні проєкт стане поштовхом для жителів інших сіл Волицької ОТГ.

Що буде далі?
Після завершення проєкту ми організовуватимемо навчання для активних жителів села про реалізацію проєктів соціальної дії, пояснюватимемо, що це таке.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 363 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,41 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 45,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 49,91

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту