Еко-проєкт «Вирости рослини для свого села»

Еко-проєкт «Вирости рослини для свого села»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1055
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 12,81
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 58,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,31

Локація
с. Слободище

Дати реалізації
Серпень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
29 005 грн

Про що цей проєкт?
Серйозною проблемою жителів с. Слободище є низький рівень екологічної свідомості серед дітей та молоді. Основні причини ситуації – відсутність екологічної просвітницької діяльності, заходів, де молодь могла б активно впливати на життя громади та змінити щось на краще.

Мета проєкту – встановити еко-теплиці та запустити еко-гуртки в селі Слободище, щоб підвищити рівень екологічної свідомості дітей та молоді.

Що плануємо робити?
Реалізація проєкту поділена на чотири етапи:
1) Створення освітнього простору для підвищення екологічної свідомості здобувачів освіти Слободищанського ЗЗСО;
2) Розробка плану озеленення вулиць та відновлення саду в с. Слободище. На цьому етапі плануємо обговорення програми «Озеленення вулиць та відновлення саду у с. Слободище» на сільських зборах жителів;
3) Проведення загально-сільської толоки «Не просто мрій, а активно дій». Висадка дітьми разом з членами своєї сім’і рослин, кущів та дерев з теплиці до «Сімейного саду» та розподіл обов’язків по догляду за насадженнями між жителями;
4) Проведення онлайн-конкурсу «Перетвори Слободище на квітучий сад. План на майбутнє».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні діти набудуть знань, навичок, вмінь, отримають мотивацію щось міняти та діяти. Завдяки проєкту громада мікрорайону стане більш згуртованою, активною, організованою, здоровою та щасливою.

На глобальному рівні – ми вкладаємо в наше майбутнє.

Що буде далі?
Після останнього етапу проєкту рівень сформованості екологічної свідомості жителів села підвищиться, робота гуртків не припиниться. Заходи з озеленення проводитимуться щорічно.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1055 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 12,81 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 58,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,31

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту