«Дружній парканчик»

«Дружній парканчик»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 264
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,21
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,21

Локація
м. Малин

Дати реалізації
Вересень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
46 160 грн

Про що цей проєкт?
Зараз в районі багатоповерхової забудови немає безпечного місця для спортивних ігор дітей. Крім того, навколо мікрорайону знаходиться великий район одноповерхової забудови з дорогою без тротуарів і повною відсутністю місця для ігор. Для вирішення цієї проблеми ми хочемо створити безпечну зелену екологічну зону для проведення різних заходів без доступу автомобільного транспорту.

Мета проєкту – створити екологічний простір «Дружній парканчик» для дітей у віці 5–18 років задля покращення здорового стану дітей та підлітків.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести такі заходи: 
– Екологічна акція «Ми за чисте повітря»;
– Відкрити простір у форматі флешмобу «Будь активним»;
– Спортивне свято «Маленькі спортсмени»;
– Фітнес-тренінг;
– Змагання «Елементи спортивних ігор».

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні зміниться ставлення дітей до їх безконфліктного здорового дозвілля, з’явиться місце для нових знайомств, зустрічей та спілкування. 

На глобальному рівні покращиться ментальне та психічне здоров'я, міжособистісні стосунки, налагодиться співпраця для вирішення глобальних питань.

Що буде далі?
Надалі плануємо покращувати здоров’я не тільки дітей та підлітків, а й залучати старші покоління до спортивних заходів та ігор, зберігати та удосконалювати екологічний простір.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 264 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 3,21 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 54,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 57,21

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту