«Веслуймо разом!»

«Веслуймо разом!»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 687
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,33
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 55,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 63,83

Локація
м. Коростишів

Дати реалізації
Серпень – жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
64 290 грн

Про що цей проєкт?
Розвиток інклюзивної освіти знаходиться на низькому рівні, розвиток галузі не встигає за потребами дітей. Немає державних програм для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі з інвалідністю. Веслування дає можливість вирішувати загальні завдання, які встановлені при заняттях з будь-якою нозологічної групою дітей з обмеженими можливостями.

Мета цього проєкту – покращення психофізичного стану дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі з інвалідністю, за допомогою занять з веслування.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести майстер-клас з запливу на каяках для усіх бажаючих на відкритті причалу, а пізніше проведення запливів на каяках з учнями школи-інтернату та дітьми з інших шкіл.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе дітям із Коростишівської спеціальної школи бути включеними в життя громади, вони покращать своє фізичне і психічне здоров’я та комунікативні навички.

На глобальному рівні відбудеться діти з особливими освітніми потребами соціалізуються, підвищиться їх самооцінка, зросте рівень толерантності і розуміння таких дітей.

Що буде далі?
Каячний клуб функціонуватиме і розвиватиметься. Всі події ми будемо висвітлювати в соцмережах. Це буде ще одна із локацій для проведення культмасових заходів громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 687 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,33 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 55,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 63,83

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту