«Арт-паркан»

«Арт-паркан»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 363
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,41
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 52,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 56,41

Локація
м. Радомишль

Дати реалізації
Липень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
51 361 грн

Про що цей проєкт?
У нашому місті талановита молодь та підлітки не залучені до активного життя міста, тут майже немає можливостей реалізуватися. Ще однією проблемою є відсутність гарних арт-куточків для фото та просто відпочинку. Цього року ми плануємо створити арт-паркан в центрі міста. Завдяки опитуванню дізнались, що жителі бажають прикрасити паркан. Зараз паркан – це бетонні плити заввишки 2 метри.

Мета проєкту – створити арт-паркан та реалізувати художній потенціал молоді та підлітків, і таким чином зменшити негативні соціальні прояви.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо відібрати волонтерів на спеціальній зустрічі для художнього оформлення паркану. Окрім цього ми проведемо тренінг та круглий стіл для більш активного залучення молоді. Після завершення художніх робіт буде відкриття паркану з офіційною фотосесією.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт допоможе задіяти молодь до соціальної активності та дасть альтернативу всім негативним проявам та нереалізованості в житті. Учасники зрозуміють, що можуть впливати на ситуацію в місті, а також змінювати її на краще. 

На глобальному рівні проєкт дозволить розпочати суспільний діалог про задіяність талановитої молоді до життя міста та їхньої самореалізації останніх. Вплине на майбутній вибір професії та освіти, а також на активну громадянську позицію підлітків та дітей.

Що буде далі?
В подальшому місцева влада слідкуватиме за станом малюнків та паркану, адже цей об’єкт вже є на балансі міста. Ми плануємо продовжувати такі ініціативи в нашій ОТГ.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 363 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,41 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 52,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 56,41

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту