«Сортуй – природу цінуй»

«Сортуй – природу цінуй»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 528
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,41
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 48,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 54,41

Локація
смт. Ружин та с. Заріччя

Дати реалізації
Вересень – Жовтень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
48 960 грн

Про що цей проєкт?
У нашій громаді низький рівень екологічної свідомості та екологічної безпеки довкілля, території дуже забруднені сміттям. Це триває довго і з часом ситуація тільки погіршується. Ми хочемо почати сортувати та зменшити кількість сміття, а також використовувати частину як вторинну сировину.

Мета цього проєкту – підвищити рівень екологічної свідомості населення, щоб покращити благоустрій та екологічний стан у Ружинській громаді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести обговорення з жителями смт Ружин та села Заріччя, тренінги для жителів багатоповерхівок та приватного сектору про ефективність сортування сміття, ознайомчу бесіду зі школярами. Після цього проведемо загальну толоку: приберемо територію від сміття, засипемо щебнем площадку, заллємо її бетоном і встановимо контейнери.

Чого плануємо досягти?
Цим проєктом ми хочемо згуртувати населення громади і покращити екологічну свідомість. Продовжити розпочату ініціативу, облаштувати місця та встановити достатню кількість контейнерів. Розпочати ефективне сортування сміття задля збереження довкілля.

Завдяки сортуванню сміття ми зменшимо негативний антропогенний вплив, покращимо екологічну ситуацію та благоустрій територій, зменшимо кількість стихійних смітників та  сміття.

Що буде далі?
Ми й надалі сортуватимемо сміття, а також плануємо поширити цей досвід серед усіх населених пунктів громади.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 528 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 6,41 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 48,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 54,41

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту