Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Цифровий дендрологічний гід Житомира

Цифровий дендрологічний гід Житомира

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1359

Локація
м. Житомир

Дати реалізації
Серпень – листопад 2021 року

Загальний бюджет проєкту
47 200 грн

Про що цей проєкт?
Дослідження PISA (Programme for International Student Assessment) з вимірювання природничо-наукової грамотності (science literacy) показали, що у підлітків України дуже низький рівень цього показника. У 2019 році було розпочато реалізацію проєкту «Цифровий гід “Дендрологічні таємниці парку родини Шодуар”». Розробили інформаційні кейси про унікальні рослини парку, створили дизайн для табличок, веб-додаток, встановили 11 інформаційних табличок з QR-кодами, що розповідають про дерева парку, містить історичні відомості про родину Шодуар. Але цього замало і проєкт потребує розвитку. 

Мета цього проєкту – встановити інформаційні таблички з QR-кодами біля унікальних дерев’янистих рослин у популярних зонах відпочинку, і таким чином створити цифровий інформаційний простір для проведення просвітницьких заходів, популяризації природничої освіти, формування екологічної культури дітей та молоді.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо проаналізувати і обрати ті рослини, які будуть найбільш цікавими для жителів; виготовити таблички з QR-кодами, залучити студентів для розробки сценаріїв та проведення ними заходів, а саме:
– Квест «Про що говорять дерева?»;
– Ботанічні екскурсії;
– Екологічні уроки на природі для учнівської та студентської молоді.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми згуртуємо студентів і викладачів, сформуємо soft skills у молоді. Буде створено і встановлено в зонах відпочинку житомирян нові таблички з інформацією про унікальні рослини парку як матеріальну базу для проведення екскурсій, уроків біології, занять гуртків. Ще створимо міні-посібник для вчителів і керівників гуртків «Про що розкажуть дерева?».

На глобальному рівні в результаті проєкту буде підвищено рівень природничо-наукової грамотності і екологічної компетентності жителів міста.

Що буде далі?
Встановлені інформаційні таблички стануть дендрологічним путівником міста, їх використовиватимуть вчителі, керівники гуртків для роботи з молоддю. Крім того, їх можна використати для розвитку пішохідного туризму, краєзнавчої роботи.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1359

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту