Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Творимо казку разом»

«Творимо казку разом»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 282

Локація
м. Малин

Дати реалізації
Вересень 2021 – січень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
34 807 грн

Про що цей проєкт?
Діти вразливих категорій Малинської територіальної громади мають обмежені можливості для спілкування і творчого розвитку. Це впливає на їхню самореалізацію та загальний стан їх та батьків. Вони відчувають до себе негативне ставлення, і це породжує непорозуміння, зневагу та агресію в громаді. Ми хочемо допомогти дітям соціалізуватись та здружитись, проявити свої таланти, і тому придумали провести виставу на різдвяно-новорічні свята.

Мета проєкту – створити інклюзивний простір для можливостей та творчого розвитку дітей вразливих категорій за допомогою лялькового театру в Малинській міській дитячій бібліотеці.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити заходи для батьків та дітей:
– Екскурсія до лісу: колективна прогулянка в ліс для збирання природного матеріалу для новорічних іграшок;
– Творча майстерня: за допомогою майстра столярної справи та художнього розпису створення батьками та дітьми власноруч ширми – будиночку для лялькового театру;
– Майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок: розфарбовування та декорація шишок, як ялинкових прикрас;
– Вистава «Новорічна казка»: проведення заходу та обговорення.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ляльковий театр стане гарним місцем для розвитку здібностей та відпочинку дітей. Він урізноманітнить дитяче дозвілля, сприятиме розвитку спілкування та встановленню довірливої атмосфери у дітей. Ляльковий театр згуртує сім’ї цих дітей.

На глобальному рівні проєкт допоможе зробити проблеми дітей вразливих категорій більш відкритими для суспільства. Це дасть змогу краще, якісніше, професійніше допомагати таким дітям та їхнім сім’ям.

Що буде далі?
Після завершення проєкту при бібліотеці й надалі буде діяти ляльковий театр, ми організовуватимемо та проводитимемо тематичні вистави та свята з елементами театру.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 282

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту