Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Дитяча кімната «Ветерана хата»

Дитяча кімната «Ветерана хата»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 664

Локація
м. Ужгород

Дати реалізації
Жовтень 2021 – листопад 2022 року

Загальний бюджет проєкту
41 999 грн

Про що цей проєкт?
Громадська організація «Відродження України – Закарпатської області» займається створенням «Ветерана Хата». Це простір, де допомагають ветеранам, внутрішньо переміщеним особам, представникам національних меншин. Тут займаються адаптацією у соціальне середовище, надають психологічну, юридичну та інформаційну підтримку, організовують навчання та дозвілля. Але для того, щоб участь у різноманітних заходах і подіях, які організовуватимуться у «Ветерана Хата», могли взяти більше людей, могли відпочити, перемикатися і не переживати за своїх дітей – потрібно створити сучасну та безпечну дитячу кімнату. Відкриття такої дитячої кімнати дасть змогу батькам приділити більше часу собі, власним потребам, відпочити, поспілкуватися зі своїми друзями, познайомитися з новими людьми.

Тому мета цього проєкту – створити дитячу кімнату в приміщенні ветеранського руху «Ветерана Хата» для цікавого та безпечного дозвілля дітей, поки батьки перебувають на інших заходах.

Що плануємо робити?
В межах офіційного відкриття дитячої кімнати плануємо зустріч-знайомство із психологом. Пізніше в кімнаті проводитимемо майстер-клас із волонтерами та батьками, а також щомісячні планові заняття з психологом в ігровій формі. 

Чого плануємо досягти?
Відкриття кімнати на локальному рівні дозволить сімейним парам з дітьми долучитися до активної участі у заходах «Ветерана Хата».

На глобальному рівні – це позитивно вплине на стосунки батьків та дітей, дасть змогу відпочити та призведе до створення нових дружніх відносин, що позитивно вплине на соціальну згуртованість дорослих учасників.

Що буде далі?
Ми підписали договір про співпрацю з організацією, що надає приміщення в оренду, а ми разом з волонтерами проведемо у ньому ремонт.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 664

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту