Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Молодіжний креативний простір Студія «Візаж»

Молодіжний креативний простір Студія «Візаж»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 753

Локація
м. Свалява

Дати реалізації
Серпень 2021 – травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
41 941 грн

Про що цей проєкт?
Свалявський Будинок школярів – це позашкільний навчальний заклад, тут можна проводити різноманітні конкурси та виставки дитячих творчих робіт. До робити у гуртках здебільшого залучені учні молодшого шкільного віку (від 6 до 13 років). Хочемо створити на базі Будинку студію, в межах якої ми пропонуватимемо школярам знання про косметологію, стилі одягу, колористику, макіяж, перукарську справу, раціональне харчування, основи гігієни, естетичний смак.

Мета проєкту – створити креативний простір студію «Візаж» і допомогти у профорієнтації підлітків (14–18 років).

Що плануємо робити?
Ми запланували відкриття та презентацію простору, проведення першого практичного заняття студії «Візаж», а також проведення теоретичних та практичних занять 2 рази на тиждень.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні пріоритетним завданням гуртка є виховання творчої, психічно і фізично здорової, освіченої, всебічно розвинутої особистості підлітка. 

На глобальному рівні – проєкт дає можливість підліткам дізнатись більше про професію візажиста, допоможе зрозуміти, чи саме цим вони хочуть займатися, розвине власний стиль.

Що буде далі?
Ми будемо і далі працювати на базі Свалявського Будинку школярів як безкоштовний гурток. Щороку буде новий набір учнів, а за потреби створюватимемо більшу кількість гуртків студії «Візаж».
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 753

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту