Серія інтеграційних заходів для воїнів АТО «Без броні»

Серія інтеграційних заходів для воїнів АТО «Без броні»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 682
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 24,47
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,80
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,27

Локація
м. Ужгород

Дати реалізації
Жовтень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
71 600 грн

Про що цей проєкт?
Неодноразово Ветерани АТО/ООС зверталися до нашої громадської організації, зазначаючи, що для них немає цікавих заходів, їм нема чим зайнятися у вільний час, особливо з їхніми родинами. Їм потрібен простір, де вони можуть зібратися, поспілкуватися, розв'язувати нагальні питання, а також розважитись. За нашими даними, 60% респондентів за відкриття кінотеатру, 65% цікавлять різні майстер-класи, 70% зацікавлені походами в гори. 80% цікавлять заняття з психологом на природі. Ветерани/ки хочуть прибирати могили побратимів та міські парки.

Мета проєкту – інтегрувати ветеранів АТО/ООС для включення їх у соціальне життя, зниженні рівня стресу, за допомогою серії заходів: показ кінофільмів на свіжому повітрі, участь у майстер-класах, прибирання території парку та благодійні ярмарки.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми спланували програму, яка допоможе згуртувати та розважити ветеранів та їхні родини і внутрішньо переміщених осіб:
1) Перегляд патріотичних фільмів на свіжому повітрі;
2) Майстер-клас на свіжому повітрі з виготовленням браслетів, бісероплетіння, гончарство;
3) Прибирання парка;
4) Майстер-клас на свіжому повітрі з виготовлення млинців ветеранами та їх родинами;
5) Благодійний ярмарок;
6) Перегляд комедійних новорічних фільмів на свіжому повітрі.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні завдяки реалізації проєкту соціально потребуючі верстви населення зможуть познайомитись, знайти спільні цікаві заняття, реабілітуватись разом з друзями, взяти участь у соціальному проєкті або вирішити певні проблемні сімейні ситуації на консультації у психолога.

На глобальному рівні це дасть можливість організувати заходи на свіжому повітрі під час посилення карантинних обмежень, дозволить ветеранам АТО/ООС соціалізуватися та адаптуватися до нових умов, що позитивно вплине на соціальну згуртованість учасників заходів. 

Що буде далі?
Сталість проєкту буде забезпечуватись частково коштом волонтерської діяльності громадської організації «Відродження України Закарпатської області» та молоді, що підключиться до волонтерської мережі громади.

Також ми плануємо найняти працівника, щоб забезпечити безпосередню безперебійну роботу та активності для молодих людей, проведення актуальних майстер-класів, кінопереглядів.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 682 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 24,47 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 46,80 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 71,27

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту