Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Буркут на всі смаки»

«Буркут на всі смаки»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 605

Локація
смт. Кобилецька Поляна, с. Косівська Поляна

Дати реалізації
Вересень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
63 462,40 грн

Про що цей проєкт?
Джерела мінеральної води були розвідані на території Кобилецької Поляни і Косівської Поляни ще у 18 ст. Джерела завжди використовувались населенням задля додаткового водоспоживання. Є джерела з різним ступенем впорядкування і зараз ми хочемо впорядкувати: одне найбільш відвідуване джерело, одне, яке знаходиться в межах села, і одне, яке впорядковувалось в 1963 році і потребує оновлення.

В селах немає централізованого водопостачання і водовідведення, тому завжди існує проблема якості води з приватних колодязів. Також з кожним роком понижуються водні горизонти і води стає все менше.

Мета проєкту – забезпечити жителів смт Кобилецька Поляна та с. Косівська Поляна можливістю споживання води з мінеральних джерел природного походження.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо оновити джерела, провести соціальну акцію «Смак дитинства», коли волонтери доставлятимуть набір мінеральної води самотнім мешканцям пенсійного віку, а також зняти відеоролик про поновлення джерел, щоб поширити його у соцмережах та проінформувати жителів.

Чого плануємо досягти?
Люди отримують впорядковані джерела, де зможуть набрати мінеральної води для споживання та місця перепочинку. В умовах погіршення якості питної води та зниження рівня водного горизонту, вода в таких джерелах залишається доступною, оскільки впорядковуння джерела захищає його від засмічення і замулення.

Що буде далі?
Проєкт сприятиме подальшому використанню цих природних джерел. Ми проводитимемо періодичний моніторинг їх стану. Мешканці селищ навідуватимуться до джерел на регулярній основі, плануємо створити туристичний маршрут, який об’єднає ці та інші мінеральні джерела, що сприятиме популяризації селищ громади.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 605

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту