Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Фольк-простір «Баді хаб»

Фольк-простір «Баді хаб»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 836

Локація
с. Приборжавське

Дати реалізації
Листопад 2021 – червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
52 800 грн

Про що цей проєкт?
У селі Приборжавське існує проблема із частковою самотністю людей поважного віку, браком спілкування за інтересами, неспроможністю долати самостійно виклики сучасного інформаційного світу, що особливо показав карантинний період. Дослідження показало, що причинами такої ситуації стали міграція працездатного населення за кордон і залишення батьків похилого віку, відсутність комфортних умов для дозвілля в клубному закладі, мала кількість та несистематичність культурних заходів для людей поважного віку, відсутність цифрового обладнання в сільському клубі.

Мета проєкту – створити комфортний простір «Баді хаб» та організувати комплекс заходів для дозвілля, спілкування та взаємодопомоги людей поважного віку на базі клубного закладу.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми запланували проведення різноформатних заходів: 
– Проведення занять, ігор та зустрічей у фольк просторі;Проведення занять з інформаційної безпеки та цифрової грамотності.

3) Проведення концертів, спортивних змагань (шашки, шахи і т.д.) і кінопоказів із залученням користувачів простору (як організаторів і учасників) та мешканців громади

4) Спільне з владою вироблення локальних програм підтримки для допомоги людям поважного віку вести повноцінне соціально активне життя.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт досягне того, що старше покоління села Приборжавське згуртується, утвориться ядро активної «молоді літнього віку», тобто ба (бабусі) та ді (дідусі) зможуть самі та за допомогою молодших впливати на розв'язання проблем самотності, браку спілкування, відсутності допомоги, соціальну адаптацію в сучасному інформаційному світі. 

На глобальному рівні проєкт приверне увагу до проблем старшого покоління в селах, заохотить створення схожих просторів в інших селах громади та запровадження програм для підтримки людей поважного віку, які проживають як самотньо, так і з рідними.

Що буде далі?
Завдяки підтримці й співпраці з органами місцевого самоврядування ми оплачуватимемо комунальні послуги та зв'язок. Найбільш активні відвідувачі простору разом із координатором проєкту та за підтримки групи ініціативної молоді сформують розклад функціонування простору «Баді хаб», що допоможе проведенню заходів і зустрічей на сталій основі. Ресурси для занять залучатимемо від місцевих підприємців, благодійних пожертв, проведення ярмарків.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 836

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту