Креативний простір альтернативного дозвілля «Village – Space»

Креативний простір альтернативного дозвілля «Village – Space»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 235
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,43
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,60
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,03

Локація
с. Тур'ї Ремети

Дати реалізації
Жовтень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
54 782 грн

Про що цей проєкт?
Проблемою нашої громади є відсутність місця для цікавого та змістовного дозвілля, культурного відпочинку, духовного розвитку жителів. Немає творчих просторів, де заняття проводяться безкоштовно, де жителі різних вікових категорій могли би реалізувати потреби власного інтелектуального розвитку. Ми хочемо знайти людей для проведення майстер-класів, занять, гуртків, інтелектуальних та рухливих ігор.

Мета проєкту – облаштувати креативний простір «Village-Space» на базі шкільної бібліотеки Тур’є-Реметівського ЗЗСО, щоб підвищити згуртованість в громаді, покращити міжкультурний діалог, освіченість, інтелектуальний та творчий потенціал учнів, дітей з особливими освітніми потребами, вчителів, батьків.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити майстер-класи, читання, виставки, перегляд кіно. Ми спланували програму, яка може дати практичні навички дітям та їхнім батькам:
– Відкриття простору «Village – Space»;
– «Лідери-думок» – запрошення особистостей, які стали успішними, людей з особливими освітніми потребами;
– Літературна вітальня – вивчення української народної творчості;
– Пальчиковий театр за мотивами українських народних казок;
– Новорічно-різдвяні колядування, вінчування – ознайомлення з традиціями Турянської долини;
– Лялька-мотанка – технологія її виготовлення, розкриття секретів народними умільцями;
– Казкотерапія «У світі казки»;
– Віртуальна подорож «Пам’ятки Тур’янcької долини»;
– Майстер-клас «Нове життя старих речей»;
– Книжкова виставка «Бібліо-піцерія «Читай-смакуй»;
– Медіаграмотність «Як розрізняти фейки?»;
– Майстер-клас «Виготовлення мила своїми руками»;
– Чаювання з сільським головою Тур’я-Реметівської сільської ради;
– Оберіг великоднього столу – писанка;
– Виготовлення слаймів;
– Перегляд екологічних фільмів та мультфільмів.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде дооблаштовано креативний простір, аналогу якого немає в жодному з сіл нашої громади, що дасть можливість зберегти та поширити культурну спадщину нашої громади, зробити її більш згуртованою. Це вирішить проблему безпеки та зайнятості дітей та підлітків, сприятиме корисному та цікавому дозвіллю жителів громади, розвитку і реалізації здібностей.

На глобальному рівні буде підвищено культуру й інтелектуальний розвиток жителів громади, організовано проведення онлайн-тренінгів, конференцій, вебінарів, майстер-класів, а також наш досвід перейматимуть інші громади України.

Що буде далі?
Простір працюватиме й надалі, матеріальна база знаходитиметься на балансі школи. У майбутньому тут будуть проводитися зустрічі, тренінги, конференції, вікторини, майстер-класи, гуртки, планери та інші заходи, що сприятимуть підвищенню інтелектуального розвитку громади, з’явиться реальна можливість для нашої громади стати більш культурно спроможною.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 235 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,43 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 41,60 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 50,03

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту