Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Мандрівний кінотеатр «Кіно об'єднує громаду»

Мандрівний кінотеатр «Кіно об'єднує громаду»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 575

Локація
Тур'я-Реметівська ОТГ 

Дати реалізації
Жовтень 2021 – листопад 2022 року

Загальний бюджет проєкту
61 500 грн

Про що цей проєкт?
В усіх селах нашої новоствореної Тур'я-Реметівської ОТГ протягом останніх років спостерігається різкий занепад культурного розвитку. У селі центром культури і дозвілля є клуб. Але зараз клубні установи занедбані і пустують, в них рідко проводяться культурно-просвітницькі заходи, бо вони не ремонтувалися десятки років. З нинішніми епідеміологічними обставинами ситуація стала ще критичнішою.

Мета проєкту – створити мандрівний кінотеатр під відкритим небом «Кіно об'єднує громаду» для згуртування, активізації та проведення якісного дозвілля жителів з 17 сіл Тур'я-Реметівської ОТГ.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо організувати тематичні тижні по селах Тур’я-Реметівської ОТГ, влаштувати серію кінопоказів за обраними темами, які цікаві громаді.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні буде облаштовано мандрівний кінотеатр, аналогу якого немає в жодному з сіл нашої ОТГ, що дасть можливість зберегти та поширити культурну спадщину нашої громади, зробити її більш згуртованою та стійкою, стати прикладом для наслідування для інших громад області. Також реалізація проєкту сприятиме змістовному, цікавому та корисному дозвіллю жителів громади різної вікової категорії.

На глобальному рівні буде підвищено культуру й інтелектуальний розвиток жителів громади, а наш досвід перейматимуть інші громади України.

Що буде далі?
Мандрівний кінотеатр функціонуватиме й надалі: будуть проводитися кінопокази, зустрічі, з’явиться реальна можливість для нашої громади стати більш культурноспроможною, зросте художньо-естетичний та соціально-громадський розвиток зростаючого покоління, виховання любові до держави в громади.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 575

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту