«Свободу дошкільнятам»

«Свободу дошкільнятам»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 252
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,04
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 51,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,24

Локація
м. Ужгород

Дати реалізації
Листопад 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
67 576 грн

Про що цей проєкт?
Зараз в Ужгороді дуже мало зручних і привабливих некомерційних просторів для дозвілля дітей-дошкільнят. Міська програма благоустрою в частині ремонту, утримання та створення дитячих майданчиків не виконується, в результаті чого місто та діти мають недостатньо безпечні простори, де вони проводять час. Новобудови вирішують ситуацію на свій лад, внаслідок чого ті нові дитячі майданчики, які є у місті, або знаходяться у закритих дворах, або мають дуже посередній в плані функціоналу та естетики набір елементів (гойдалка, гірка, пісочниця), часто небезпечних (важкі високі гойдалки, стрімкі гірки, відсутність покриття).

Тому мета цього проєкту – створити дитячий показовий outdoor простір для розвитку і цікавого та безпечного дозвілля дітей 2–6 років і їх батьків у м. Ужгород.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми плануємо відкриття майданчика, проведення на ньому змагань серед дітей, проведення зустрічі з батьками щодо подальшого облаштування майданчика. Також задля популяризації результатів, ми плануємо сходити на радіопередачі та телепрограми.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні ми сподіваємось, що це дасть поштовх для розвитку сусідніх дворів, спортивних майданчиків, нових доріжкок для катання на скейтах/роликах, хочеться мати такі простори в кожному дворі багатоповерхівки, в парках та інших громадських місцях.

У глобальному масштабі добре було би, якби міста змагалися за кращі громадські простори, креативили і залучали митців і майстрів до формування образів своїх населених пунктів.
 

Що буде далі?
Головним завданням проєкту і його очікуваним результатом є отримання нового простору для дозвілля дітей – стаціонарного об‘єкту з максимально антивандальними якостями, що мало би забезпечити продовження його життя після завершення проєкту.

Оскільки частково майданчик буде розміщено на прибудинковій території ОСББ, частково – на землі комунальної власності, відповідно, подальше утримання буде частково або повністю забезпечуватися ОСББ, що повинно бути зафіксовано у документі про утримання/фінансування.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 252 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 9,04 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 51,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 60,24

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту