«Сучасні бібліомандри»

«Сучасні бібліомандри»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 419
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,04
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,20
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 62,24

Локація
м. Тячів, с. Лази, с. Округла, с.Руське Поле, с. Тячівка

Дати реалізації
Жовтень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 633 грн

Про що цей проєкт?
Ми промоніторили книжкові формуляри, які є у бібліотеках нашої ТГ, і зрозуміли, що молоді люди віком від 14 до 35 років практично не читають, а якщо і читають, то літературу російською мовою. В пріоритеті у молоді соцмережі. Тому склалась хибна думка, що в бібліотеках немає якісної і потрібної літератури.

Мета цього проєкту – створити бібліомістечка у Тячівській територіальній громаді, забезпечити та привернути увагу молоді до читання, навчити вибирати якісні українські книги, організувати комплекс заходів.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо провести ряд тематичних заходів для популяризації української літератури, а саме:
– Туристична візитівка-подорож «Мрій! Читай! Мандруй»;
– Виставка книг Бібліобар «Літературний гурман»;
– Читання Non-Stop «Будь в тренді – читай українське»;
– Бібліотечний квест;
– Бібліокешинг «У пошуках скарбів...»;
– Презентація новинок open-air;
– Перегляд та обговорення драми В.Шкляра «Чорний ворон» за мотивами однойменної драми.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт забезпечить жителів громади новинками сучасної української літератури, навчить відрізняти якісну літературу від іншої, залучить молодь до читання і бібліотек з безкоштовим доступом до літератури.

На глобальному рівні – розширить коло спілкування серед молоді, допоможе знайти однодумців, залучить нових читачів до бібліотек, у молоді з’явиться перспектива власного розвитку.

Що буде далі?
Ми організуємо простір активного та продуктивного проведення дозвілля користувачів. Відкриємо рубрику в блозі бібліотеки та соцмережах «Бібліомандри», а також створимо ініціативну групу для проведення бібліомандр на муніципальному рівні.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 419 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 15,04 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 47,20 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 62,24

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту