Створення простору для шкільного самоврядування «Freedom»

Створення простору для шкільного самоврядування «Freedom»

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 635
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 22,79
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 52,00
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 74,79

Локація
с. Бакош

Дати реалізації
Жовтень – грудень 2021 року

Загальний бюджет проєкту
51 000 грн

Про що цей проєкт?
В нашій школі в учнів був запит створити простір, де вони могли би збиратися та обговорювати важливі питання, пов’язані з навчанням та дозвіллям у школі. В школі 303 учнів, з них більше сотні, які хочуть, щоб їх почули. Така ситуація виникла, тому що з їхньою думкою ніхто не рахувався, не зважав на них.

Мета проєкту – створити креативний простір для проведення навчальних тренінгів і таким чином активізувати діяльність та співпрацю шкільного самоврядування.

Що плануємо робити?
В межах проєкту ми зібрали спікерів та запланували трьохденні тренінги на такі теми: «Розвиток лідерських якостей учнів», «Ефективне учнівське самоврядування», «Вчительське самоврядування», «Батьківське самоврядування», «Можливості самореалізації молодих лідерів у громаді».

Чого плануємо досягти?
В результаті шкільного самоврядування учасники отримають навички співпраці не лише всередині колективу, а й із зовнішнім середовищем. Це призведе до встановлення та розвитку взаємовигідних відносин між школою, вчителями, учнями, членами громади для спільного розв'язання загальних проблем.

На глобальному рівні – в просторі «Freedom» будуть проводитись мережування лідерів учнівського самоврядування, між школами з угорською мовою навчання та українськими школами нашої громади. Ми розраховуємо, що така спільна діяльність україно- та угорськомовних лідерів учнівського самоврядування нівелює прірву у комунікації, зумовленої мовним бар'єром.

Що буде далі?
Завдяки партнерству з громадою ми зможемо залучити ресурси, одержати підтримку різного роду фахівців, що також сприятиме покращенню іміджу школи та сприятиме вихованню активних і відповідальних громадян. Надалі в просторі проводитимуться заходи для людей з дальніх сіл, різних національностей та віросповідань.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 635 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 22,79 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 52,00 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 74,79

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту