Простір «Креденц» – час молоді

Простір «Креденц» – час молоді

переможців оголошено
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 448
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,08
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 52,80
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 68,88

Локація
смт Ясіня

Дати реалізації
Жовтень 2021 – квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
36 003 грн

Про що цей проєкт?
У селищі Ясіня відсутні гуртки для дітей та підлітків, немає заходів для дорослого населення, окрім щорічного фестивалю, де вся громада активно споживає алкоголь. Це все спричинило інертність та інфантильність молодого та зрілого населення.

Два роки тому ми створили креативний простір «Креденц», залучили до створення велику кількість волонтерів/рок та спонсорів/рок як з громади, так і за її межами.

Мета проєкту – залучити молодих людей віком 14–34 роки до альтернативного дозвілля, заохочуючи креативними конкурсами та розіграшами, щоб підвищити їх зацікавленість у волонтерстві та самореалізації.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити майстер-класи та збори:
1) Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас методом валяння вовни;
2) Майстер-клас із виготовлення свічок;
3) Майстер-клас із розмальовування футболок;
4) Майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок з фетру;
5) Флешмоб у соцмережах – #мійЕКОНовийРік, в якому дописувачі продемонструють, як можна прикрасити дім та новорічне дерево без використання одноразового пластику;
6) Серія щотижневих настільних ігор для молоді (загалом 4 дні ігор мінімум);
7) Обговорення ескізу муралу з громадськістю;
8) Перші збори читацького клубу;
9) Серія зборів клубу читачів (мінімум 3), спільне читання;
10) Малювання муралу.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні завдяки проєкту будуть проведені майстер-класи з виготовлення екологічних новорічних прикрас, розмальовування футболок, малювання муралу, до їх проведення ми залучимо волонтерів.

На глобальному рівні – ми надаватимемо молоді можливості для розвитку та проведення власних заходів, у них буде допомога та підтримка від координаторів креативного простору.

Що буде далі?
Ми плануємо створити робоче місце молодіжного працівника в креативному просторі, який забезпечуватиме безпосередню безперебійну роботу та активності для молодих людей, проведення актуальних майстер-класів, кінопереглядів.
 

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 448 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 16,08 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 52,80 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 68,88

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту