БібліоМАГ: бібліотечна майстерня активних громадян

БібліоМАГ: бібліотечна майстерня активних громадян

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 567
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,86
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 28,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,36

Локація
смт Розівка

Дати реалізації
Січень — квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
60 000 грн

Про що цей проєкт?
У приміщенні сільського будинку культури розміщена Солодководненська бібліотека-філія — це простора кімната площею 100 кв. м, де можна облаштувати вільний простір для змістовного дозвілля, але її стан не відповідає сучасним вимогам. Наявність комфортного приміщення з необхідним обладнанням дадуть змогу бібліотеці стати місцем соціальної активності.

Мета проєкту — створити у сільській бібліотеці-філії локацію, де активісти матимуть можливість обговорювати спільні проєкти, вирішувати нагальні потреби, змістовно відпочивати та навчатись. Ця локація має бути естетично привабливою та забезпеченою необхідними засобами та обладнанням. Застаріла матеріально-технічна база бібліотеки, непривабливий інтер'єр та несучасні меблі заважають реалізувати ці можливості повною мірою. Потрібно провести косметичний ремонт приміщення, створити дитячу зону, комфортні умови для відвідувачів, облаштувати сучасними зручними меблями та обладнанням.

Що плануємо робити?
Підключення до мережі інтернет Солодководненської сільської бібліотеки-філії;
– Інформаційна підтримка, висвітлення реалізації проекту на всіх етапах, планування креативних заходів для активного дозвілля;
– Підготовка та облаштування кімнати у бібліотеці, косметичний ремонт: очищення, демонтаж існуючої штукатурки, усунення тріщин, протигрибкове покриття, шпаклювання, фарбування відкосів вікон, стін та підлоги;
– Закупівля необхідних матеріалів та обладнання;
– Відкриття «БібліоМАГу: бліотечна майстерня активних громадян»;
– Реалізація проєкту повною мірою. Проведення заходів різної тематики, враховуючи пропозиції мешканців усіх вікових груп.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні на території Солодководненського старостинського округу з'явиться оновлений бібліопростір, який сприятиме розширенню можливостей для зборів локальної спільноти. Налагодження комунікації між молодими сім'ями, молоддю та літніми людьми, зменшиться кількість правопорушень зі сторони підлітків. Жителі округу матимуть місце та можливість долучатися до громадської активності, об’єднуватись та працювати ефективніше щодо розвитку та доброустрою наших сіл, опановувати нові навички, отримувати знання.

На глобальному рівні з’явиться мотивація для інших округів громади, щоб перетворювати наявні бібліотеки у креативні простори, творчі люди зможуть реалізувати свої задуми, використовуючи наявні у бібліотеці технологічні ресурси, а завідувач бібліотеки матиме змогу популяризувати читання, використовуючи нові технології.

Що буде далі?
Надалі проєкт буде діяти постійно. Планується збільшити технічну базу, звукове, освітлювальне та інше обладнання за необхідністю. Планується проведення майстер-класів з різних видів рукоділля, малювання, декоративного мистецтва із залученням талановитих людей. Також в планах популяризація літератури з різних видів творчості.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 567 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 8,86 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 28,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 37,36

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту