Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«БУРимо в Широківській громаді»

«БУРимо в Широківській громаді»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1210

Локація
с. Широке

Дати реалізації
Лютий — серпень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 498 грн

Про що цей проєкт?
Після опитування стало зрозуміло, що молодь громади зацікавлена в проведенні соціальних/волонтерських заходів, готова брати активну участь в розбудові та розвитку Широківської громади, долучитися до розробки та реалізації молодіжних проєктів, ініціатив і заходів. Перешкодою до розвитку молодіжних ініціатив та волонтерства у громаді є відсутність систематичної роботи з молоддю та наявного лідера. Саме цю перешкоду було обрано для подолання шляхом реалізації цього проєкту.

Ми плануємо активізувати волонтерський рух в Широківській громаді та реалізувати 3 волонтерські акції в форматі мікро-ремонтів для людей, що знаходяться у складних життєвих обставинах, із залученням активної молоді.

Що плануємо робити?
– Пошук бенефіціарів, комунікація з ними;
– Огляд об’єкту, заміри та складання кошторису;
– Планування та підготовка до проведення активностей;
– Інформаційна кампанія;
– Закупка будматеріалів;
– Набір волонтерів та освітня частина для них;
– Проведення акцій;
– Культурна частина: нетворкінги після БУРчиків і спільний нетворкінг;
– Моніторинг показників. Збір фідбеку, історій успіху. Звітний період.

Чого плануємо досягти?
Започаткується ядро ​​волонтерської спільноти Широківської громади, що отримає досвід реалізації волонтерських акцій, згуртує молодь в ініціативну волонтерську групу. Сформується позитивний імідж волонтерства загалом та руху «Будуємо Україну Разом».

Спілкування з активною міською молоддю Запоріжжя надасть можливість обміну досвідом та мотивацією між міською та сільською молоддю. Члени утвореної спільноти матимуть можливість увійти до Молодіжної ради Широківської громади та впливати на вектор підтримки молоді у громаді. Також ініціювати власні проєкти та вирішувати виклики, що постають перед молоддю та громадою, самостійно. Крім того, буде надано допомогу трьом сім'ям у складних життєвих обставинах.

Що буде далі?
Учасники з Широківської громади будуть мати можливість оновити склад Молодіжної ради Широківської громади та втілювати власні ініціативи та проєкти. Молодь, яка випуститься зі шкіл Широківської громади та потрапить на навчання до ВНЗ Запоріжжя, матиме підтримку та друзів серед учасників з міста. Кільце «БУР Запоріжжя» матиме шанси на перемогу у «Громадському бюджеті 2022» у Широківській громаді, щоб посилити та розширити новостворену волонтерську спільноту, допомогти іншим сім'ям у складних життєвих обставинах. Зменшиться рівень стереотипізації в українському суспільстві щодо волонтерства на локальному рівні.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1210

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту