Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Доступний спорт – громаді!»

«Доступний спорт – громаді!»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 437

Локація
м. Бердянськ

Дати реалізації
Лютий — квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 410 грн

Про що цей проєкт?
Жителі віддалених мікрорайонів не мають рівного доступу до об’єктів спортивної, транспортної, культурної, освітньої та іншої інфраструктури. На мікрорайоні АКЗ/РТС проживає 13 000 осіб, проте відсутні філії бібліотек, спортивні школи, художні або музичні школи, молодіжні простори чи хаби. Також немає достатньої кількості облаштованих ігрових та спортивних майданчиків. Мешканці мікрорайону вимушені їздити в інші мікрорайони міста з кращою інфраструктурою.

Мета проєкту — встановлення вуличних тренажерів і таким чином створення можливостей для занять спортом на свіжому повітрі та ведення здорового способу життя для жителів віддаленого мікрорайону міста Бердянська.

Що плануємо робити?
– Інформування громадськості про початок реалізації проекту та залучення їх до його реалізації;
– Вибір постачальників та закупівлі;
– Встановлення вуличних тренажерів;
– Відкриття майданчика та проведення інтеграційного спортивного свята;
– Звітування за проєктом.

Чого плануємо досягти?
Покращити стан спортивної інфраструктури на мікрорайоні АКЗ, допомогти урізноманітнити у перспективі заняття фізичною культурою школярів. Також це дозволить залучити до спорту широкий загал мешканців мікрорайону. На локальному рівні проєкт сприятиме зростанню громадської активності та соціальної єдності мешканців мікрорайону. На глобальному — приверне увагу місцевої влади до проблем віддалених мікрорайонів, змінить підходи до розподілу бюджетних коштів та зменшити територіальну дискримінацію мешканців громади.

Що буде далі?
Приклад даного проєкту дозволить активізувати громаду та шукати шляхи для встановлення вуличних тренажерів ще у декількох локаціях мікрорайонів АКЗ/РТС. Вуличні тренажери сприятимуть розвитку та пропаганді дозвілля на свіжому повітрі без фінансових витрат. Батьки зможуть подавати приклад здорового способу життя своїм дітям, спільно займаючись на тренажерах. Крім цього відділ освіти візьме на баланс зазначені вуличні тренажери, тож у разі пошкодження, відповідальність за полагодження, ремонт та утримання в належному стані буде на відповідальних особах централізованої господарської групи.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 437

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту