Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Еко-фест у Мелітополі

Еко-фест у Мелітополі

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1919

Локація
м. Мелітополь

Дати реалізації
Квітень — червень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 000 грн

Про що цей проєкт?
Наразі постає проблема забруднення навколишнього середовища через те, що населення недостатньо обізнане в екологічному напрямку. Конкретні проблеми, які є в місті Мелітополь: невміння сортувати сміття, нераціональне використання товарів, невідповідальне ставлення до утилізації відходів. 

Шляхи вирішення даних проблем: навчання жителів міста, організація заходів, створення ініціативної команди, яка займатиметься питаннями екологічної обізнаності жителів, співпраця з всеукраїнськими громадськими еко-організаціями. Ми плануємо залучити населення громади до екологічних заходів і провести Еко-фест в еко-парку міста Мелітополя.

Що плануємо робити?
Інформувати про проєкт;
– Провести реєстрацію учасників;
– Організувати еко-форум з виступами спікерів і дискусіями, арт-простір з фотовиставками та виставками живописців, містечко громадських ініціатив, сад для відпочинку, дитячу зону, кіно, фудкорти тощо;
– Провести опитування після проведення заходу;
– Зробити моніторинг та оцінку;
– Звітування.

Чого плануємо досягти?
Проєкт вирішить питання екологічної обізнаності населення, а також формування екологічної свідомості населення громади. На локальному рівні жителі міста зрозуміють важливість дбайливого ставлення до еко системи, навчаться раціональному використанню та правильній утилізації речей. Проєкт включає в себе створення ініціативної команди, яка активно займатиметься вирішенням проблем екологічної свідомості жителів, та буде продовжувати реалізовувати схожі проєкти та заходи. 

На глобальному рівні особистим прикладом ми показуємо іншим містам важливість цього питання, а також будемо реалізовувати такі заходи в інших громадах. І на локальному, і на глобальному рівні збільшиться кількість екологічно усвідомленого населення.

Що буде далі?
Після завершення проєкту планується створення ініціативної еко команди, яка надалі буде працювати в цьому напрямку та організовувати схожі заходи. Обов’язково після завершення ми будемо підтримувати зв’язок з учасниками фесту та залучати їх до таких заходів.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 1919

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту