Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Зелений простір»

«Зелений простір»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 517

Локація
с. Велика Тернівка

Дати реалізації
Січень — серпень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
51 480 грн

Про що цей проєкт?
Діти занурені у гаджети, спостерігається низька екологічна свідомість. З інтересом та високим рівнем творчості учні відгукуються на практичні заняття на повітрі. Саме тому ми всім колективом хочемо створити еколого-природничий та науково-розважальний осередок — зелений клас, та висадити на його території рослини рідного краю. Завдяки цьому осередку буде підвищена зацікавленість дітей у спілкуванні з природою, буде реалізована соціальна згуртованість підлітків та безбар'єрна комунікація, у подальшому передбачається розвиток стійкої екологічної свідомості.

Що плануємо робити?
Розробка чіткого макету природничого осередку;
– Закупівля необхідних матеріалів для побудови осередку;
– Огородження території парканом, мощення тротуарних доріжок, висадка саджанців, встановлення альтанки, квітникове оформлення природничого осередку;
– Проведення заходів: тренінги для учнів з екологічної тематики, вечір для батьків та дітей, чаювання та еко гра, екологічні ігри  «Я — дитина природи!», практичне  заняття «Сильне насіння — сильна рослина», фотовиставка «Я — дитина Природи», сімейні зустрічі вихідного дня;
– Проведення уроків на постійній основі;
– Моніторинг, фідбек реалізації проекту.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні проєкт сприятиме підвищенню екологічного виховання учнів, пробудженню інтересу до занять, зменшенню часу, який вони проводять в гаджетах. Також нам вдасться залучити батьків до навчально-виховного процесу у школі, в тому числі буде спостерігатися формування в родинах еко звичок. На глобальному рівні буде реалізовано соціальну згуртованість та розвиток екологічної свідомості.

Що буде далі?
Після закінчення фінансування цей проєкт має право на життя. Учнями філії буде збиратися насіння дерев для подальшого пророщування та висадженням підрощених саджанців на створеній природничій зоні. Діти будуть на постійній основі займатися у цьому зеленому класі, тут будуть проводитись виховні заходи екологічної спрямованості.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 517

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту