Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Благоустрій простору для відпочинку «Зелена мрія»

Благоустрій простору для відпочинку «Зелена мрія»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 765

Локація
с. Азов

Дати реалізації
Серпень 2021 — травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
43 400 грн

Про що цей проєкт?
В центрі селища є пустир, який з роками переростав у смітник. Силами активних мешканців  пустир був прибраний від сміття та бур’янів, а при облаштуванні зони відпочинку та висадження парку, ця територія зменшить забруднення навколишнього середовища та стане місцем зустрічі для всіх категорій населення. Ми плануємо провести комплексний благоустрій території та створити комфортний простір у вигляді паркової зони, зокрема зону відпочинку для літніх людей, встановити лавочки, урни, альтанку, облаштувати зелену зону у вигляді газонів та клумб з елементами ландшафтного дизайну.

Що плануємо робити?
– Підготовка території;
– Складання кошторису;
– Придбання та висадження рослин;
– Моніторинг реалізації проєктів;
– Оформлення звіту по реалізації проєкту;
– Святкове відкриття простору для відпочинку «Зелена мрія».

Чого плануємо досягти?
Ми розв’яжемо проблеми відсутності безпечного місця перебування дітей на вулиці, комфортної інфраструктури для молодих батьків, місця для відпочинку літніх людей. Зменшимо забруднення території.

У парковій зоні жителі будуть прогулюватись з дітьми та відпочивати під час, коли діти грають на свіжому повітрі, а також приймати участь у святкових заходах на побудованій парковій зоні, оскільки поблизу старий будинок культури і свята здебільшого проходять на вулиці. Також всі жителі незалежно від віку навіть зможуть відчути себе радісною дитиною та прикрасити новорічну ялинку, яка буде висаджена на цій території. Проєкт сприятиме вихованню екологічної культури та позитивного ставлення до охорони навколишнього природного середовища. 

Що буде далі?
Територія села стане екологічно чистою та більш привабливою, сприятиме створенню  позитивного іміджу селища Азов. Проєкти (реалізовані і заплановані у перспективі) вирішать проблему зайнятості і відпочинку мешканців, будуть сприяти їхній соціальній адаптації. Перспективою розвитку проєкту ми бачимо встановлення малих архітектурних  форм для відпочинку (лавки, квітники, стовпи освітлення). Відбудеться підвищення природоохоронної активності у мешканців нашого села.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 765

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту