Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
Football Hubs «Forward»

Football Hubs «Forward»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 614

Локація
с. Розівка

Дати реалізації
Квітень — липень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
46 650 грн

Про що цей проєкт?
Діти прагнуть урізноманітнити гру у футбол, бо звичайний вона їх не цікавить. У вересні 2021 року протягом засідань учнівського євроклубу було обговорено пропозицію створити спортивний хаб, який пропагуватме спорт та розвиватиме нові навички у здобувачів освіти. Після проєкт отримав назву «Football Hubs «Forward»». 

Вже визначено місце для облаштування простору, зареєстровано волонтерів, розроблено дизайнерське бачення стосовно побудови спортивного простору та план реалізації проєкту та сплановано бюджет проєкту. 

Що плануємо робити?
– Вхідне опитування, анкетування — фіксація рейтингу задоволеності та потреб;
– Закупівля необхідних матеріалів, укладання договорів;
– Прибирання та підготовка території до встановлення паркану;
– Зведення паркану, покриття майданчику газоном, розмітка поля для гри;
– Офіційне відкриття хабу;
– Публікації в ЗМІ;
– Проведення подій: внутрішньошкільних змагань серед 1-4, 5-8 та 9-11 класів, гри з вчителями закладу;
– Зйомка відео «Після початку проєкту»;
– Підбиття підсумків, підготовка звітності.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні спорудження такого майданчику в умовах пандемії та карантинних заходів слугуватиме для збереження здоров'я дітей, які більшість часу знаходяться у закритому приміщенні. Наш хаб — це чудова та безпечна альтернатива шкільним кабінетам. Також діти з селища отримають змогу розважатися у сучасно обладнаному майданчику, а ми — можливість зацікавити учнів футболом завдяки практиці нових спортивних методик.

На глобальному рівні наш майданчик виховує любов до спорту та здорову націю. Футбольний хаб цілком дотримується деяких цілей глобального сталого розвитку та пропагує ЗСЖ. Також підтримує світову тенденцію щодо створення цікавих спортивних локацій в ЗЗСО.

Що буде далі?
Хаб буде використовуватися майже на кожному занятті в теплу пору року. На уроках фізичної культури діти практикуватимуться в грі, щоб згодом вправно грати на внутрішньошкільних змаганнях. Змагання будуть проводитися поки на внутрішньошкільному рівні, згодом буде створено методику та правила гри, щоб створити новий рівень гри — на районному рівні. В перспективі за три роки плануємо вивести ці змагання на обласний рівень.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 614

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту