«Сквер — серце мікрорайону»

«Сквер — серце мікрорайону»

переможців оголошено
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 308
БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,82
СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,50
ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 39,32

Локація
м. Бердянськ

Дати реалізації
Лютий — квітень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
42 050 грн

Про що цей проєкт?
Проєкт спрямовано на вирішення питання територіальної дискримінації у місті Бердянську, яка базується на тому, що жителі віддалених мікрорайонів не мають рівного доступу до об’єктів комунальної, спортивної, транспортної, культурної, освітньої та іншої інфраструктури. Так на мікрорайоні АКЗ/РТС повністю відсутній такий вид дозвілля як прогулянки у парку та відпочинок у сквері.

Мета проєкту — створення 1 зони відпочинку та дозвілля (скверу) для формування позитивного іміджу віддалених мікрорайонів міста Бердянська.

Що плануємо робити?
– Інформування громадськості про початок реалізації проекту;
– Вибір постачальників та закупівлі;
– Залучення партнерів до реалізації проекту;
– Спільна толока — активізація та долучення до реалізації проекту мешканців мікрорайону;
– Звітування за проєктом та моніторинг.

Чого плануємо досягти?
Реалізація проєкту дозволить покращити стан комунальної інфраструктури на мікрорайоні АКЗ та урізноманітнити дозвілля мешканців та місця його проведення. Також це дозволить покращити туристичний імідж мікрорайону серед відпочивальників. 

На локальному рівні проєкт сприятиме зростанню громадської активності та соціальній єдності. На глобальному — приверне увагу місцевої влади до проблем віддалених мікрорайонів, змінить підходи до розподілу бюджетних коштів та зменшить територіальну дискримінацію мешканців громади.

Що буде далі?
Приклад цього проєкту дозволить активізувати громаду та шукати шляхи для створення/облаштування скверів ще у декількох локаціях мікрорайонів АКЗ/РТС. Нові зелені зони відпочинку сприятимуть розвитку та пропаганді дозвілля на свіжому повітрі без фінансових витрат. Батьки зможуть подавати приклад здорового способу життя своїм дітям, спільно займаючись на прогулянками, відпочинком на свіжому повітрі. Інші мікрорайони міста зможуть долучитися та перейняти таку ініціативу, та реалізувати її за рахунок бюджету участі.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 308 БАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ 4,82 СЕРЕДНІЙ БАЛ ЖУРІ 34,50 ФІНАЛЬНИЙ БАЛ 39,32

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту