Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Спортивна молодь — здорова нація»

«Спортивна молодь — здорова нація»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 993

Локація
м. Токмак

Дати реалізації
Лютий — травень 2022 року

Загальний бюджет проєкту
44 512 грн

Про що цей проєкт?
Учні закладу не мають облаштованого спортивного простору для спілкування, належних занять фізичною культурою та проведення спортивних змагань. Спортивний простір підвищить рівень соціальної комунікації серед молоді, що буде сприяти небайдужому ставленню одного до одного у громаді. Ми плануємо встановити шість безпечних вуличних тренажерів.

Що плануємо робити?
– Розробка макету майданчика;
– Закупівля необхідних матеріалів для встановлення тренажерів;
– Проведення запланованих заходів на спортивному майданчику: прибирання території, вивезення сміття, підготовка та встановлення шести тренажерів, інструктаж з експлуатації;
– Проведення святкового заходу з нагоди відкриття спортивного майданчику;
– Поточний моніторинг реалізації проєкту, контроль за реалізацією, оформлення звіту.

Чого плануємо досягти?
Покращити профілактику та лікування залежності від психоактивних речовин, у тому числі зловживання наркотичними засобами й алкоголем, а також залежності від гаджетів. Облаштування території тренажерами — це гарна можливість згуртувати молодь закладу, вести здоровий спосіб життя, систематично займатися фізичною культурою і спортом, урізноманітнити уроки фізкультури та спортивні змагання. Спортивний простір дозволить відвернути дітей та молодь від комп'ютерів і телевізорів (сидячого способу життя), від шкідливих звичок. Учасники освітнього процесу спрямують свої сили не тільки на активну участь в облаштуванні майданчику, а й на збереження обладнання.

Що буде далі?
Передбачено облаштування сучасного, екологічно безпечного і потрібного спортивного майданчика з тренажерами для дітей та дорослих. Будуть створені умови для повноцінного фізичного, творчого та спортивного розвитку для учнів закладу та їхніх викладачів. Після закінчення проєкту тренажери будуть передані на баланс ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», у якому є відповідні спеціальності та майстри, які надалі зможуть їх обслуговувати.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 993

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту