Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 17

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 18

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 19

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 20

Notice: Trying to get property of non-object in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 21
«Стежка здоров’я»

«Стежка здоров’я»

:
Notice: Undefined index: in C:\Sites\AC\wwwroot\controller\article_item.php on line 293
КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 864

Локація
м. Василівка

Дати реалізації
2022 рік

Загальний бюджет проєкту
56 400 грн

Про що цей проєкт?
У населення громади недостатній рівень екологічної свідомості, немає комфортних умов для еко відпочинку, люди недбайливо ставляться до навколишнього середовища. Одна з головних проблем — це відсутність комфортних безпечних умов для проведення змістовного дозвілля та вільного часу на території громади. 

Ми плануємо створити екологічну стежку — це є гарним сучасним прикладом для задоволення актуальних потреб населення у лісовому, екологічному, природничому туризмі. Проєкт створить комфортні умови для еко відпочинку, покращення рівня фізичної активності населення, виховання грамотної поведінки людини в лісі, усвідомлення цінності природи. Крім того, це об’єкт для проведення природничих, лісівничих, історичних досліджень та екскурсій.

Що плануємо робити?
– Створення робочої групи;
– Проведення опитування;
– Прокладання маршруту;
– Виготовлення та встановлення інформаційних стендів;
– Впорядкування та благоустрій території;
– Проведення інформаційної кампанії;
– Екскурсія еко стежкою;
– Урочисте відкриття еко стежки.

Чого плануємо досягти?
Розвиток екологічного туризму спільно з ефективним природокористуванням є запорукою розвитку та процвітання нашої громади. Під час прогулянки еко стежкою довжиною близько 6 км можна не лише подихати лісовим повітрям, але й дізнатися, що таке екосистема, з чого вона складається, та навчитися піклуватися про природу.

Реалізація заходів у межах проєкту сприятиме збільшенню чисельності внутрішніх та іноземних туристів, гостей культурно-мистецьких заходів, а також надасть поштовх для збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності. На глобальному рівні реалізація проєкту зберігатиме біорізноманіття урочища та формуватиме раціональне ставлення до наявної екосистеми з вихованням екологічного мислення та світогляду людей.

Що буде далі?
Після завершення проєкту маршрут екостежки буде передано для подальшого обслуговування та утримання на баланс комунального підприємства «Благоустрій». Еко стежка в місті Василівка буде лише першим кроком в реалізації програми розвитку лісового зеленого туризму, просування туристичного бренду громади. В подальшому ми плануємо відкрити вело-пішохідні маршрути для прогулянок на територіях старостинських округів нашої громади, які будуть інтегровані в обласний веломаршрут.

КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ 864

Проєкт «Активні громадяни»

Обласні пітчинги реалізуються за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3), що розрахований на 36 місяців і покликаний забезпечити ефективне подолання викликів і реалізацію перспективних можливостей в галузі розвитку на місцевому рівні шляхом покращення співробітництва між організаціями громадянського суспільства (ОГС) та місцевими органами влади (МОВ) в Україні.

Він здійснюється Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): ГО «Міцна громада», ГО «Молодіжна Платформа», та Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання», що розміщуються на сході, заході та на півдні України відповідно. Проєкт здійснюється на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Партнери проєкту